Πέμπτη, 9 Ιουνίου 2011

Πανελλήνιο πρωτάθλημα ανδρών Ελευθέρας 2011

Β΄ Προκριματική Φάση Ανδρών Ελ/ραςΜε την ολοκλήρωση και της Β' προκριματικής φάσης του φετινού Πανελληνίου πρωταθλήματος ανδρών οριστικοποιήθηκαν και οι τελικές οκτάδες ανά κατηγορία βάρους και στυλ οι οποίες θα αναμετρηθούν για την κατάκτηση του τίτλου του πρωταθλητή Ελλάδος για το 2011.
Σύμφωνα λοιπόν με τα αποτελέσματα των προκριματικών φάσεων οι οκτάδες στην ελληνορωμαϊκή πάλη έχουν ως εξής:


Κατηγορία 55 κιλών
1. Βαλκανιώτης Θεοδόσιος (Π.Α.Ο. Βόλου)
2.
3.
4. Ρζάεβ Ηλίας (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
5. Κοσμίδης Φίλιππος (Αναγέννηση Ασπροπύργου)
6.
7.
8. Ιβανίδης Ιωάννης (Σπάρτακος Αχαρνών)

Κατηγορία 60 κιλών
1. Καλπατσανίδης Αρθούροςς (Άτλα Καλλιθέας)
2. Κουγιουμτζίδης Αγάπιος (Γ.Α.Σ. Κιλκίς)
3. Τσακλίδης Ελευθέριος(Ν. Καρυπίδης)
4. Αρουζμανίδης Νικόλαος (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
5. Χάψας Ιωάννης (Σπάρτακος Αχαρνών)
6. Ζούρας Νικόλαος (Φιλαθλητικός)
7. Παρασκάκης Ευστράτιος (Φιλαθλητικός)
8. Ναμετίδης Ασλάν (Τιτάνες Μενιδίου)

Κατηγορία 66 κιλών
1. Σαμανίδης Αλέξανδρος ( Γ.Α.Σ. Κιλκίς)
2. Σωτηριάδης Χρήστος (Πόντος Ν. Ζυγού)
3. Παπαδόπουλος Ιωάννης (Ηρακλή Θεσσαλονίκης)
4. Φουντόπουλος Γρηγόριος (Άτλα Καλλιθέας)
5. Τριανταφυλλίδης Ανδρέας (Μ. Αλέξανδρος Ασπροπύργου)
6. Μακρινάς Παναγιώτης (Τιτάνες Μενιδίου)
7. Μιχαηλίδης Ιωάννης (Πολυνείκη Μοσχάτου)
8. Σαββουλίδης Γεώργιος (Πολυνείκη Μοσχάτου)

Κατηγορία 74 κιλών
1. Μοτσαλίν Ολέγκ (Πολυνείκη Μοσχάτου)
2. Κωνσταντινίδης Ιωάννης (Πόντος Ν. Ζυγού)
3. Γερολυμάτος Αλέξης(Τιτάνες Μενιδίου)
4. Ντανατσίδης Θεόδωρος (Ν. Καρυπίδης)
5. Καρπουζάς Κωνσταντίνος (Οδυσσέας Λάρισας)
6. Φωτιάδης Νικόλαος (Μ. Αλέξανδρος Ασπροπύργου)
7. Σιντορενκίδης Ιωάννης (Άτλα Καλλιθέας)
8. Τασκούδης Απόστολος( Π.Ο.Π.)

Κατηγορία 84 κιλών
1. Ξενίδης Τιμοφέϊ (Πολυνείκη Μοσχάτου)
2. Κριαρίδης Αλέξανδρος (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
3. Χαλκιάς Νίκος (Ηρακλή Θεσσαλονίκης)
4. Κριαρίδης Γρηγόριος (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
5. Ιωακειμίδης Γεώργιος (Αναγέννηση Ασπροπύργου)
6. Χαφουσίδης Χαράλαμπος (Πολυνείκη Μοσχάτου)
7. Ιωάννου Θεόδωρος (Σπάρτακος Αχαρνών)
8. Μπεντινίδης Εμζάριος (Ηρακλή Θεσσαλονίκης)

Κατηγορία 96 κιλών
1. Μακρίδης Βίλιαμ (Μ. Αλέξανδρος Ασπροπύργου)
2. Μουραντίδης Ασύγκριτος (Γ.Α.Σ. Κιλκίς)
3. Καχιασβίλι Καχαμπέρ (Π.Σ. Ευκαρπίας)
4. Τσεραχίδης Ανδρέας (Πόντος Ν. Ζυγού)
5. Φωτιάδης Νικόλαος (Μ. Αλέξανδρος Ασπροπύργου)
6. Καρσλίδης Παναγιώτης (Αναγέννηση Ασπροπύργου)
7. Μοβσεσίδης Ζάζα (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
8. Τσικοβάνι Μιχαήλ (Ηρακλή Θεσσαλονίκης)

Κατηγορία 120 κιλών
1. Τοπαλίδης Ευστάθιος (Δίας Αχαρνών)
2. Συμεωνίδης Αναστάσιος (Αγ. Γεώργιος Σερρών)
3. Κυρατζόπουλος Αλέξανδρος (Π.Σ. Πλατέος)
4. Αρζουμανίδης Ιωάννης (Αριστοτέλης Καλαμαριάς)
5. Νυφαδόπουλος Χρήστος (Τιτάνες Μενιδίου)
6. Καργιωτάκης Ιωάννης (Κ.Α.Ο.)
7. Στάμου Απόστολος (Ε.Α.Λ. Πήγασος)
8. Γιαγιάς Σταμάτιος (Ηρακλή Θεσσαλονίκης)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου