Τετάρτη, 9 Μαρτίου 2011

STRIKEFORCE 32

    Strikeforce_Feijao_Hendo Το νούμερο 32 του πολυδιαφημισμένου τουρνουά Strikeforce  θα διεξαχθεί  το ξημέρωμα της Κυριακής 6 Μαρτίου στην πόλη Columbus της Αμερικής.  Μεταξύ των άλλων θα διεξαχθεί και ο αγώνας τίτλου στα Light Heavyweight  με αντιπάλους τον πρωταθλητή στα  Pride, Dan Henderson όπου θα διεκδικήσει τον τίτλο από τον κάτοχό του Rafael Feijao .
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Τίτλος Strikeforce Light HeavyweightRafael Feijao (BRA) vs Dan Henderson (USA)
Τίτλος γυναικών WelterweightMarloes Coenen (HOL) vs Liz Carmouche (USA)
Tim Kennedy (USA) vs Melvin Manhoef (HOL)

Billy Evangelista (USA) vs Jorge Masvidal (USA)
Roger Bowling (USA) vs Josh Thornburg (USA)
Tyler Combs (USA) vs Jorge Gurgel (USA)
Jason Freeman (USA) vs Jason Riley (USA)
Mojo Horne (USA )vs Brian Rogers (USA)
Marc Cofer (USA) vs Mitch Whitesel (USA)
JP Felty (USA)vs John Kuhner (USA)
    Strikeforce_Feijao_Hendo Το νούμερο 32 του πολυδιαφημισμένου τουρνουά Strikeforce  θα διεξαχθεί  το ξημέρωμα της Κυριακής 6 Μαρτίου στην πόλη Columbus της Αμερικής.  Μεταξύ των άλλων θα διεξαχθεί και ο αγώνας τίτλου στα Light Heavyweight  με αντιπάλους τον πρωταθλητή στα  Pride, Dan Henderson όπου θα διεκδικήσει τον τίτλο από τον κάτοχό του Rafael Feijao .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Τίτλος Strikeforce Light HeavyweightRafael Feijao (BRA) vs Dan Henderson (USA)
Τίτλος γυναικών WelterweightMarloes Coenen (HOL) vs Liz Carmouche (USA)
Tim Kennedy (USA) vs Melvin Manhoef (HOL)

Billy Evangelista (USA) vs Jorge Masvidal (USA)
Roger Bowling (USA) vs Josh Thornburg (USA)
Tyler Combs (USA) vs Jorge Gurgel (USA)
Jason Freeman (USA) vs Jason Riley (USA)
Mojo Horne (USA )vs Brian Rogers (USA)
Marc Cofer (USA) vs Mitch Whitesel (USA)
JP Felty (USA)vs John Kuhner (USA)
    Strikeforce_Feijao_Hendo Το νούμερο 32 του πολυδιαφημισμένου τουρνουά Strikeforce  θα διεξαχθεί  το ξημέρωμα της Κυριακής 6 Μαρτίου στην πόλη Columbus της Αμερικής.  Μεταξύ των άλλων θα διεξαχθεί και ο αγώνας τίτλου στα Light Heavyweight  με αντιπάλους τον πρωταθλητή στα  Pride, Dan Henderson όπου θα διεκδικήσει τον τίτλο από τον κάτοχό του Rafael Feijao .
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Τίτλος Strikeforce Light HeavyweightRafael Feijao (BRA) vs Dan Henderson (USA)
Τίτλος γυναικών WelterweightMarloes Coenen (HOL) vs Liz Carmouche (USA)
Tim Kennedy (USA) vs Melvin Manhoef (HOL)

Billy Evangelista (USA) vs Jorge Masvidal (USA)
Roger Bowling (USA) vs Josh Thornburg (USA)
Tyler Combs (USA) vs Jorge Gurgel (USA)
Jason Freeman (USA) vs Jason Riley (USA)
Mojo Horne (USA )vs Brian Rogers (USA)
Marc Cofer (USA) vs Mitch Whitesel (USA)
JP Felty (USA)vs John Kuhner (USA)

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου